سپاهان تکنیک تولید و عرضه

  •  قالب بتن
  • جک سقفی
  • اتصالات قالب بندی
  • ابزار و ماشین آلات ساختمانی

سپاهان تکنیک

بابیش از20 سال سابقه درخشان

کیفیت برتر،با قیمت کمتر

گالری تصاویر

میز ویبره

میزهای ویبره

یـکی از مـهمترین دستگاههای تولید مـوزائیک و سنگ فرش و  بلوک  میز ویبره می باشد.در کارخـانجاتی که تـولید مـحصولات آنـها بـه صورت ویبره مـی بـاشد ایـن دستگاه نقش بـسزایی در کیفیت محصولات و همچنین ظرفیت آنها دارد.میزهای ویبره و با دامنه ارتعاش مناسب قالب و مواد درون آنها را به طوری می لرزانند که در هر ثانیه بین 5 تا 100 ضربه به قالب وارد میشود و در نتیجه تراکم محصول بالا رفته و از استحکام و جلای خوبی برخوردار خواهد شد.

§         این دستگاهها در ابعاد و اندازه های مختلفی طبق سفارش مشتری تولید میگردد. جهت متراکم نمودن بتن از دستگاه میز ویبره بتن استفاده میگردد که قدرت موتور دستگاه میز ویبره بتن  w250 با دور rpm3000 می باشد .

دستگاه میز ویبره بتن در ابعاد 50*50*70*70 و 100*100 سانتی متر قابل ساخت است

این دستگاهها علاوه بر ارتعاش عمودی دارای ارتعاش افقی نیز هستند و بیشتر در صنایع موزائیک سازی که از قالب های لاستیکی استفاده می نمایند مورد استفاده قرار میگیرد به این صورت که قالب بروی میز علاوه بر ارتعاش عمودی به سمت انتهای میز نیز حرکت کرده و تخلیه میگردد این امر باعث افزایش سرعت عملکرد دستگاه و تولید میگردد

دارای تابلوهای تغذیه و کنترل که علاوه بر تنظیم میزان ارتعاش ، قابلیت ایجاد و اتصال به plc و سایر موارد را بنا به درخواست مشتری را دارد.

دارای سیستم کنترل الکترونیکی جهت تنظیم زمان و تنظیم مقدار لرزش بر حسب نیاز کاربرد دارد


برای خرید و یا سفارش با ما تماس بگیرید

آدرس

اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد-خیابان بهارستان شماره 46-

فرعی اول سمت چپ(خیابان شهید خبوشانی)-بعدازکارخانه چینی اصفهان- مجتمع اهل بیت-قالب بتن جاودانی

  • 999-300x200
  • 999-300x200