سپاهان تکنیک تولید و عرضه

  •  قالب بتن
  • جک سقفی
  • اتصالات قالب بندی
  • ابزار و ماشین آلات ساختمانی

سپاهان تکنیک

بابیش از20 سال سابقه درخشان

کیفیت برتر،با قیمت کمتر

گالری تصاویر

قالب بتن

قالب بتن

استفاده از قالب بتن لبه خم یا جوشی به سلیقه شرکت ها،مجریان ساختمانی،و پیمانکاران می باشد. در بعضی از استانها بیشتر از قالب بتن های لبه خم و در بعضی دیگر جوشی استفاده می کنند.برای مثال در تهران بیشتر لبه خم و در قم بیشتر از جوشی استفاده می شود.

قالب های تسمه ۶ از قالب بتن های لبه ۵ سنگین تر بوده و مقاومت زیادی را در هنگام بتن ریزی دارند و طول عمر زیادی دارند.

در بیشتر پروژه های بزرگ مانند پل ها ،سدها و…. از قالب بتن های تسمه ۶یا ۷ استفاده میکنند

قالب های سوراخ دار ۲۰۰گرم از قالب فلزی های بدون سوراخ سنگین تر می باشند به این علت که پشت هر سوراخ ورقی جوش داده می شود تا سوراخ قالب گشاد نگردد و استقامت لازم را داشته باشد.

قالب بتن های لبه خم بدون جوش کاری ساخته می شوند و توسط دستگاه برک خم و لبه آنها پرس می گردد این نوع قالب فلزی بتن از لحاظ وزنی در هر یک متر مربع حدود ۳ کیلو گرم سبک تر می باشد . و از لحاظ قیمت حدود ۱۰۰ تومان در هر کیلوگرم از قالب تسمه ای گران تر است.قالب بتن سوراخ دار بیشتر برای قالب بندی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

سرجک ریگلاژی

سر جک قابل رگلاژ

سر جک قابل رگلاژ

سر جک قابل رگلاژ در بعضی از مناطق ایران به اسم پیچ تنظیم معروف است.

در قسمت بالای داربست های مثلثی یا چکشی سرجک قابل رگلاژ U شکل، جهت تعیین تراز دقیق قرار داده می شود .

سرجک قابل رگلاژ {پيچ تنظيم داربست} از سه قطعه تشکيل مي شود,

بولت سايز ۳۲ و ورق U شکل به ضخامت ۵ ميليمتر و مهره کلنگي ساخته شده از چدن داکتیل نشکن

شرکت مدرن سازان قرن به عنوان تو لید کننده و تامین کننده در زمينه تجهیزات قالب بتن و کلیه اتصالات قالب فلزی بتن سرجک را با بهترين کيفيت و به شکل تو پر توليد و ارائه مي نمايد.

شرکت مدرن سازان قرن سرجک های قابل رگلاژ را بنا به نیاز و درخواست مشتری در اندازه های مختلف ۴۰ , ۵۰ , ۶۰ , ۷۰ , ۸۰ سانتی متری با بهترین کیفیت تولید می کند

سرجک قابل رگلاژ روی داربست های مدولار قرار می گیرد و باعث تنظیم دقیق ارتفاع مورد نظر می شود . و همچنین در دیوار های یک طرفه برای مهار جانبی پشت لوله قرار می گیرد . سرجک قابل رگلاژ در بازار در دو مدل تو پر و تو خالی موجود می باشد.